Mata dezynfekcyjna przejazdowa modułowa 200x120x4cm Standard
280.00 zł z VAT | 227.64 zł Netto
Mata dezynfekcyjna przejazdowa modułowa Standard przeznaczona do dezynfekcji kół pojazdów w strefach bioasekuracji. Stanowi moduł podstawowy systemu, dlatego umożliwia łączenie zarówno po długości, jak i szerokości. Przystosowana do ciężkiego ruchu kołowego.
Na stanie
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 300zł
- Satysfakcja gwarantowana
- Bezproblemowe zwroty
- Bezpieczne płatności
Opis
Mata dezynfekcyjna przejazdowa modułowa 200×120×4 cm – Standard
Mata dezynfekcyjna przejazdowa modułowa Standard umożliwia skuteczną dezynfekcję kół pojazdów w miejscach wymagających wysokiego poziomu higieny. Dlatego dobrze sprawdza się przy wjazdach do gospodarstw rolnych, ferm hodowlanych, magazynów oraz hal produkcyjnych. Solidna konstrukcja przystosowana jest do ciężkiego ruchu kołowego, dlatego wytrzymuje przejazd ciągników, maszyn rolniczych i pojazdów dostawczych.
Wkład chłonny magazynuje środek dezynfekcyjny i równomiernie rozprowadza go na oponach podczas przejazdu pojazdu. Dzięki temu koła pojazdów mają bezpośredni kontakt z preparatem, co zwiększa skuteczność dezynfekcji i ogranicza przenoszenie zanieczyszczeń pomiędzy strefami.
Najważniejszą cechą maty Standard jest modułowa konstrukcja. Moduł Standard stanowi element podstawowy systemu i można go łączyć z innymi modułami Standard po długości i szerokości, aby dopasować szerokość i długość powierzchni dezynfekcyjnej.
Dodatkowo w systemie można zastosować moduł Kompakt jako przedłużenie po długości. Dzięki temu strefa dezynfekcji staje się jeszcze dłuższa, co zwiększa kontakt kół z preparatem.
Transport, montaż i ewentualna rozbudowa są bardzo proste dzięki modułowej konstrukcji. W razie potrzeby można wymienić pojedynczy moduł, bez konieczności wymiany całej maty.
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość / Opis |
|---|---|
| Typ maty | Mata dezynfekcyjna przejazdowa modułowa |
| Model | Standard |
| Wymiary | 200 × 120 cm |
| Wysokość maty | 4 cm |
| Rodzaj ruchu | Ciężki ruch kołowy |
| Funkcja w systemie modułowym | Moduł podstawowy – łączenie po długości i szerokości |
| Materiał wkładu chłonnego | Wysokiej jakości pianka poliuretanowa |
| Odporność | Nacisk, wilgoć oraz środki dezynfekcyjne |
| Odporność chemiczna | Tak, odporna na popularne środki dezynfekcyjne |
| Przeznaczenie | Wjazdy do gospodarstw, ferm, hal produkcyjnych i magazynów |
| Kolorystyka | Czarny |
Informacje dodatkowe
| Waga | 4.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 × 120 × 4 cm |
| Wysokość |
1 opinia dla Mata dezynfekcyjna przejazdowa modułowa 200x120x4cm Standard

























Modułowe rozwiązanie to duży plus- można dopasować pod własne potrzeby.